BYLINKY,

AROMATERAPIE

Linda Mahelová

Co dělám

Bylinky, aromaterapie - vyrábím přírodní kosmetiku, tvořím pro vás online kurzy, účastním se seminářů, dělám aromamasáže.


Aromaterapeutické masáže

Od roku 2009 se věnuji masážím. Se svými klienty objevuji blahodárné účinky hojivého doteku.

Online kurzy

Jsem autorkou online programů Zahrada mysli, Očista těla kořeny, Zdravá žena a Vůně bylin.
Více informací →

Workshopy

Několikrát do roka se účastním workshopů o bylinkách, aromaterapii a výrobě přírodní kosmetiky.

Co říkají čtenáři mých e-booků a účastníci programů:

Linda je nejenom bylinkářka, ale má i úžasný dar předávat dary přírody dál a ukazovat nám souvislosti s lidskou duší. Procházím si kurz Očista těla kořeny a dochází mi, jak jsou kořeny ve všech směrech důležité. Symbolické i reálné.

Moc se mi líbí, že konečně poznávám bylinky a jejich kořeny, které jsem dlouho vyhazovala jako plevel. Jako kdybych se po letech seznámila se sousedy. Roky jsem je míjela, a teď konečně vím, co jsou zač. Že mi pomůžou v kuchyni, nebo dodají energii. Objevuji jak udělat tinktury a oleje a jak zmírnit jarní únavu. A tak nastává první jaro, kdy mé výlety do přírody budou mít další smysl, a těším se na výsledek.
Andrea Grigerová
Krásný den, Lindo! Srdečně Vás zdravím. Přihlásila jsem se do Vašeho on-line kurzu a jsem nadšená! Děkuji. Jsem nadšená ale také z toho, že jsem na internetu narazila právě na Vás. Hledala jsem nějaký bylinkářský kurz, protože se o byliny zajímám vlastně už do dětství (teď je mi 50). Ale teď jsem tím přímo posedlá:-) Otevřela jsem si spoustu odkazů a na jeden on-line kurz jsem se už málem přihlásila, když mi "něco" řeklo, ať se zkusím ještě podívat dál. A v tom to přišlo: rozklikla jsem odkaz s Vaší nabídkou a bylo vymalováno. Vy jste totiž můj člověk, a když čtu Vaše texty, mám pocit, jako kdyby to promlouvala moje duše. Tyto měsíce se mi děje totiž přesně to, o čem Vy píšete. Najednou se mi svět bylin venku v přírodě víc a víc začíná otevírat, sbírám byliny, kolem kterých jsem dřív chodila s klapkami na očích a navíc s nimi začínám cítit nádherné propojení.

Jsem šťastná, že jsem narazila na internetu právě na Vás, protože cítím, že jste moje krevní skupina. Děkuji, děkuji a děkuji a přeji Vám spoustu nádherných chvil s bylinkami. Milá Lindo - mějte se krásně! S přátelským pozdravem
Marcela Kořínkováúčastnice programu Vůně bylin
Delší dobu jsem hledala nějakou knihu, která by mě naučila, jak více vnímat přírodu a její zákonitosti, jak porozumět koloběhu roku, jak se naučit, jaké blahodárné účinky mají bylinky na naše zdraví. Ne náhodou mě oslovil program Zahrada mysli.

Procházím programem a musím říci, že Zahrada mysli předčila mé očekávání. Nalezla jsem zde odpovědi, jak jednotlivá roční období působí na člověka.

Ale především mění Zahrada mysli mé myšlení, přinesla mi do života více čisté radosti, důvěru i odpuštění sobě a druhým, naučila jsem se propouštět obavy ze své mysli. Pochopila jsem, jak působí zákon akce a reakce a na dění kolem sebe pohlížím z té lepší stránky. V mnohém mě Zahrada velmi obohatila a vím, že mnoho zajímavého mě ještě čeká v dalších částech programu.
Helena Dosedělová
Milá Lindo, chci moc poděkovat za program Vůně bylin.😊 Je to krásně srozumitelné, úžasně zpracované, vždy přesně hned najdu co potřebuji. Už se nesmírně těším na sběr bylinek a tvoření z nich. Bylinky miluji, jen jsem nevěděla jak s nimi přesně naložit a tak jsem si přála , aby se tyto informace ke mně dostaly... a ejhle narazila jsem na tento program!.😊 Děkuji mockrát a přeji krásnou neděli! Jsem moc ráda, že jsem vás našla...
Alena Krocová
Jsem opravdu nadšená, program Vůně bylin mě doslova nadchnul. Je to pastva pro oči, potěcha pro duši a množství úžasných receptů pro tělo. Sama si vyrábím z bylinek domácí tinktury, krémy a jídla, ale tak široká škála mne příjemně překvapila. Je tam množství bylinek i pro mne neznámých a netradičních. Našla jsem zde spoustu receptů a rad.

Úplně mne uchvátila sekce ročních období. Je za tím vidět obrovské množství skvěle odvedené práce. Vřele to doporučuji všem začátečníkům i pokročilým zájemcům o bylinky. Každý si tam najde to svoje. Děkuji moc.
Andrea Novotnámaminka, blogerka
Chci Vám moc poděkovat za oba programy, které jsem u Vás a s Vámi absolvovala a absolvuji - Zahrada mysli a Vůně bylin. Bylinky mě vždycky zajímaly, ale dlouho jsem nevěděla, jak na to.

Díky Vám a Vaším programům se mi otevřel úplně jiný svět a učí mě vnímat přírodu zcela jinak, než jsem doposud byla zvyklá. A vlastně ne jen přírodu, ale všechno kolem sebe a hlavně samu sebe.

Co se týká Tvoření, tak to je přesně to, co jsem potřebovala. Je úžasné vědět na co, která bylinka je, ale co s ní pak dál, to už málokterý klasický herbář prozradí. Vaše rady a různé impulzy během toho půl roku, co se účastním vašich programů, přicházely až nečekaně načasovaně. Takže ještě jednou moc děkuji, že se o své zkušenosti a znalosti máte snahu dělit dál a předáváte je takovouto lidskou formou, která je mi skutečně blízká. Mějte se moc krásně Lucie
Program Vůně bylin bych doporučila všem, kteří mají rádi přírodu, baví je zkoušet nové věci a nejsou líní si něco pro zdraví vyrobit doma sami, místo toho, aby si kupovali produkty s různými chemickými přísadami. Která žena by nechtěla mít zdravou pleť, zdravé vlasy i tělo?

V programu jsou na to recepty z bylinek, které jsou snadno dostupné. A pokrmy z bylin mohou krásně zpestřit jídelníček. Bylinkové tvoření jsem si zamilovala a budu se k němu rozhodně ráda vracet pro inspiraci podle toho, jaké bylinky zrovna porostou. Je skvělé, že řadu receptů je možné vyrobit i ze sušených bylin. Děkuji 🙂
Dita Breberováterapeutka a lektorka

Oblíbené články na blogu

Louky poseté pampeliškami, svěží jarní vzduch a celý bylinkový rok je zase před námi. Protože jaro přináší…
Přečíst celý článek
O své zuby a dásně pečujte nejlépe bez zbytečné chemie. A jak? Vyrobte si zubní olej, pastu,…
Přečíst celý článek
Léčivá, krásná a voňavá borovice lesní. Latinsky se nazývá Pinus sylvestris. Za teplých dní se na chvíli…
Přečíst celý článek
V době kolem sv. Jana i dnes sbíráme bylinky, které mají magickou sílu. Lidové zvyky byly v…
Přečíst celý článek
Od brzkého jara sbíráme mladé vyrůstající listy kopřivy. Víme totiž, že kopřiva je cenná planá bylina. Během…
Přečíst celý článek
Těší mě, že často v zahrádkách vidím lichořeřišnici, která lemuje okraje záhonů, dělá společnost bylinkám, zelenině i…
Přečíst celý článek

E-book zdarma pro vás

Před lety jsem se začala zabývat výrobou tinktur, bylinných macerátů, mastí, sběrem a sušením bylin. Při tvoření jsem se dostávala do tzv. proudu, kdy jsem přestávala vnímat čas... Bylinky se staly mojí radostí, vášní i cestou.
Tehdy jsem zatoužila mít vlastní bylinkovou výrobnu a předávat své voňavé poklady i dalším lidem. Jenomže jsem zjistila, že „úřední šiml“ je pro mě něčím, co ani nechci podstupovat…

Ale nevzdala jsem to. Našla jsem způsob, jak s vámi mohu sdílet, jak všechny tyto bylinkové dobroty vyrobit. Skrze své webové stránky, videa, články, programye-booky, které o bylinkách píšu, vám mohu ukázat, jak na to.  A jeden z těch e-booků si můžete stáhnout a začíst se.