Jsem bylinářka a aromaterapeutka

Inspiruji druhé, aby skrze vztah k přírodě objevili vztah k sobě.

Od roku 2009 se věnuji aromamasážím, píšu o bylinkách blog a natáčím o nich videa. Jsem autorkou několika online kurzů o bylinkách, mysli a souvislostí vztahů člověka s přírodou. Vedu živé kurzy, učím zájemce poznávat bylinky, vyrábět vlastní bylinkové masti, tinktury, oleje a mnoho dalšího.

Linda Mahelová

Cesta k bylinkám

 Před mnoha lety jsem se věnovala fenoménu léčitelství. Viděla jsem mnoho bolesti, slyšela jsem příběhy plné utrpení. Touto cestou jsem se dostala k lidské duši. Uviděla jsem křehkost, zranitelnost, ale taky velkou sílu a schopnost uzdravit se během okamžiku. Všichni v sobě máme klíč k uzdravení. Jsme ve své podstatě dokonalé bytosti. Stejně tak, jako je v přírodě všechno dokonalé. Tohle předávám dále.

 Učím sebe i druhé kultivovat všímavost, která nám pomáhá změnit úhel pohledu a ve výsledku se tak stát šťastnějšími bytostmi. Tímto propojením se sebou můžeme nalézt svou vnitřní harmonii, radost a šířit své vlastní poselství dál.


Od mala jsem byla obklopena lidmi, kteří se zabývali přírodou, zahradami, bylinkami, ale taky duchovními zákonitostmi. Táta byl veterinář a léčbu bylinkami užíval s úspěchem i pro zvířata. S oběma rodiči jsme se věnovali tzv. lidovému léčitelství. 

Vzpomínám na tu dobu ráda. Viděli jsme často zázraky na počkání. Studovala jsem k tomu bylinky, s tátou jsme vyráběli léčivé masti. Byl o ně zájem, stejně tak jako o fenomén léčitelství. 

Postupem času, když mi "rukama" prošly snad stovky lidí, jsem uvnitř sebe cítila, že chci jít ještě dál. Pochopit souvislosti. A pomoci druhým, aby si uměli sami pomoci. Ať už skrze bylinky nebo změnou postoje ke svému zdraví.

Byla to krásná cesta a jsem ráda, že jsem u toho mohla být. Děkuji všem lidem, kteří mi důvěřovali a nalezli svou vnitřní sílu a radost. Ještě po letech některé z nich potkávám a vzpomínáme na dobu, kdy jsme zažili zázračné chvíle. Teď se na tuto cestu vydávám s vámi. 

Inspirujte se...

Vlivem tzv. rychlé doby se občas cítíme unavení a bez energie. Ale můžeme to změnit. Řadu let jsem se učila poznávat zákonitosti, které nás ovlivňují, pracovala jsem s fenoménem léčitelství, energií, bylinkami. To všechno je nám od přírody přirozené, přestože se tím vědomě nezabýváme. Máme schopnost být šťastní a naplnění radostí. Máme možnost žít krásný život.

Příroda k nám promlouvá, ukazuje nám principy, které jsou funkční. Je tu s námi něco, co nás přesahuje. Moudrost přírody. A tu v sobě každý máme a můžeme ji uvidět ve své realitě.